Format

notes-spiralaPopularne formaty: A4(297x210mm) lub A5(148x210mm).

Przechodząc do zakładki ,,Zamów” kolejno możesz wykonać kalkulację według dowolnych parametrów, zakładając dowolny format notesu, objętość czy rodzaj podłoża (papieru) drukowego.

Oprawa spiralowana 

Naszym standardem przy wykonywaniu opraw bindowanych jest zastosowane spirali metalowych o parametrach odpowiednich m.in. co do objętości bloku. Stosujemy spirale typu zip-wire, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej.

Podłoża

Zalecamy druk okładek w publikacjach spiralowanych na sztywnej kredzie np. 250 – 350 g/ m2 lub kartonie 250 -300 g/m2. Karty środka w zależności od objętości oraz grubości bloku  możemy wydrukować na podłożu kredowym (błysk lub mat), offsetowym lub typowo wolumenowym ,w  gramaturze od 90 do 300 g/ m2.

Uszlachetnienia

W przypadku katalogów, prezentacji oraz różnorodnych publikacji w oprawie spiralowanej  zalecamy uszlachetnienie w postaci folii matowej lub błyszczącej na okładce. Folia nie tylko pozytywnie wpływa na całościową estetykę produktu ale i zapewnia wysoką trwałość produktu.

Terminy realizacji

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od nakładu i formatu pracy. Wydruki są gotowe do odbioru najczęściej następnego dnia od momentu przyjęcia zlecenia. W przypadku większych nakładów terminy są ustalane indywidualnie.