Dołącz do nas

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

  • Operator urządzenia drukującego / Grafik

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem specjalistów z dziedziny poligrafii i projektowania graficznego. Naszym priorytetem jest kompleksowa realizacja zleceń Klientów w zakresie kreowania wizualnej tożsamości marki. Z największą starannością i zaangażowaniem staramy się poznać potrzeby każdego Klienta aby następnie urzeczywistnić jego pomysły. Indywidualne podejście do każdego projektu pozwala nam na precyzyjne dostosowanie się do profilu działalności każdego Zleceniodawcy. Nasz zespół prowadzi fachową obsługę i zapewnia komfortowe warunki współpracy – począwszy od projektu – poprzez skład – druk – do wykończenia i uszlachetnienia. Z pasją zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą wizualną i opieką nad wizerunkiem w sieci.

Kontynuując swój dynamiczny rozwój zapraszamy do pracy w naszej firmie osoby energiczne, odpowiedzialne i pragnące uczestniczyć w naszym wspólnym sukcesie.

Co oferujemy naszym pracownikom?

  • pracę w przyjaznym i kreatywnym zespole
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi produkcyjnych oraz oprogramowania
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach
  • stabilne warunki zatrudnienia

O czym należy pamiętać starając się o pracę w naszej firmie?

Zainteresowane osoby prosimy o składanie lub przesyłanie aplikacji zawierających CV oraz list motywacyjny, na adres:

Artsigma Sp. z o.o.
ul. Składowa 12
15-399 Białystok
lub e-mail: praca@artsigma.pl

Zgodnie z wymaganiami prawa akceptujemy tylko oferty z adnotacją „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 883).”

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.