Format

klatalogi_purPopularne formaty książek i katalogów: A4(297x210mm) lub A5(148x210mm).

Przechodząc do zakładki ,,Zamów” kolejno możesz wykonać kalkulację według dowolnych parametrów, zakładając dowolny format katalogu, objętość czy rodzaj podłoża (papieru) drukowego.

Oprawa miękka (klej pur)

Naszym standardem przy wykonywaniu opraw miękkich jest stosowane kleju  wysoko elastycznego pur, który zapewnia wysoką trwałość w użytkowaniu produktów tj. książki, albumy, katalogi oraz inne publikacje.

Podłoża

Zalecamy druk okładek katalogów i książek na sztywnej kredzie np. 300 g/m2 lub kartonie 250 g/m2. Karty środka w zależności od objętości oraz grubości bloku  możemy wydrukować na podłożu kredowym błyszczącym lub matowym, papierze offsetowym lub typowo wolumenowym , w gramaturze od 90 do 300 g/m2.

Uszlachetnienia

W przypadku książek oraz różnorodnych publikacji w oprawie miękkiej  zalecamy uszlachetnienie w postaci folii matowej lub błyszczącej na okładce. Folia nie tylko pozytywnie wpływa na całościową estetykę produktu ale i zapewnia wysoką trwałość produktu.

Terminy realizacji

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od nakładu i formatu pracy. Wydruki są gotowe do odbioru najczęściej następnego dnia od momentu przyjęcia zlecenia. W przypadku większych nakładów terminy są ustalane indywidualnie.