broszury zeszytowe_gotowePopularne formaty: A4(297x210mm) lub A5(148x210mm).Przechodząc do zakładki ,,Zamów” kolejno możesz wykonać idywidualną kalkulację i sprawdzić ceny –  zakładając dowolny format broszury, objętość czy rodzaj podłoża drukowego.
W przypadku publikacji w oprawie zeszytowej stosujemy zszywki metalowe zwykłe lub euro-zszywki (0czkowane) – umożliwiające wpięcie np. do segregatora.
Zalecamy druk okładek w publikacjach zeszytowych na sztywnej kredzie np. 250 – 300 g/m2. Karty środka w zależności od objętości możemy wydrukować na podłożach kredowych błysk lub mat, offsetowych lub typowo wolumenowych o gramaturze od 90 do 300 g/m2.
W przypadku broszur oraz różnorodnych publikacji w oprawie zeszytowej zalecamy uszlachetnienie w postaci folii matowej lub błyszczącej na okładce. Folia nie tylko pozytywnie wpływa na całościową estetykę broszury ale i zapewnia wysoką trwałość produktu.
Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od nakładu i formatu pracy. Wydruki są gotowe do odbioru najczęściej następnego dnia od momentu przyjęcia zlecenia. W przypadku większych nakładów terminy są ustalane indywidualnie.