Kalendarze trójdzielne

kalendarz-trojdzielny_b
Edycja zamówienia

Kalendarze trójdzielne

00

Kalendarze  trójdzielne minimalne zamówienie tylko 5 szt. Zamawiaj więcej i oszczędzaj, o szczegóły oferty zapytaj konsultanta ! Format Wymiar w rozłożeniu  320 x 795 mm ( po złożeniu 320x 220 mm), karty kalendarium: 300 x 145 mm Wymiary szczegółowe: zgodne z makietą  kalendarze trójdzielnego (makieta do pobrania na stronie) Oprawa i wykończenie Część górna kalendarza,...

kalendarze trojdzielne kolkaKalendarze  trójdzielne minimalne zamówienie tylko 5 szt. Zamawiaj więcej i oszczędzaj, o szczegóły oferty zapytaj konsultanta !

Format

Wymiar w rozłożeniu  320 x 795 mm ( po złożeniu 320x 220 mm), karty kalendarium: 300 x 145 mm
Wymiary szczegółowe: zgodne z makietą  kalendarze trójdzielnego (makieta do pobrania na stronie)

Oprawa i wykończenie

Część górna kalendarza, zwana potocznie ,,główką”  dostępna w opcji uszlachetnienia folią błysk lub mat. W kalendarzach stosujemy  na główkę oraz ścianki kalendarza karton arkitka 250 g, kalendaria drukowane są na papierze offsetowym.  Kalendarze posiadają oczko umożlwiające zawieszenie.

Terminy realizacji

Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od nakładu pracy.  W przypadku kalendarzy  trójdzielnych w mniejszych ilościach zwykle czas realizacji to 2-3 dni robocze. W przypadku większych nakładów terminy są ustalane indywidualnie.